December 15. (szombat) érdi és székesfehérvári márkakereskedésünk 08:00-15:00 között tart nyitva. Ercsi márkakereskedésünk ZÁRVA tart.

Gépjármű értékesítő állás

Az Autócentrum Szabó Kft. immár 10 márka hivatalos forgalmazója. Új dinamikusan fejlődő ÉRDI 4 márkát (FORD, FIAT, RENAULT, SUZUKI) képviselő telephelyünkre GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ kollegát keresünk. Évente több mint 3000 db új gépjárművet értékesítünk és több mint 500 autót tartunk készleten. Csatlakozzon egy eredményes, sikeres csapathoz!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: :
  • Új és használt személy és haszongépjárművek értékesítése
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel
  • Céges ügyfelek kiszolgálása, kapcsolattartás
  • Értékesítési dokumentumok elkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: :
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kitűnő szervező készség
  • Ügyfél centrikus szemléletmód
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT: :
  • Értékesítésben / kereskedelemben szerzett releváns szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK: :
  • Kiemelkedően vonzó kereseti lehetőség
  • Továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • 500 autó feletti új gépjármű készlet
  • Fejlett értékesítést támogató rendszerek
  • ÉRD egyik legfrekventáltabb helyén 4 márka bemutatása (FORD, FIAT, RENAULT, SUZUKI)
  • egy helyen
  • Adminisztráció / back office: finanszírozást és biztosítást nem kell intézned.
  • Nálunk az értékesítésre összpontosíthatsz

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: :
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: :
  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE: :
2030, ÉRD KIS-DUNA utca 9..

EGYÉB JUTTATÁSOK: :
mobiltelefon,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre szíveskedjék elküldeni:
info@autocentrumszabo.hu

Kérjük válasszon telephelyet!
Cím
2030 Érd, Kis-Duna utca 9.
Telefon
+36 (23) 524 028
Nyitva tartás
Új- és használt autó értékesítés
H-P: 08:00-18:00
Sz: 09:00-13:30
Szerviz
H-P: 08:00-17:00
Sz: Zárva
Ünnep nyitva tartás
2018.12.15.: 08:00-15:00-ig
2018.12.22.-26.: ZÁRVA
2018.12.27.-28.: 08:00-17:00-ig
2018.12.29.-2019.01.01: ZÁRVA
2019.01.02.-tól a megszokott nyitva tartás szerint várjuk kedves Ügyfeleinket!